دسته بندی اخبار شاخ های مجازی

ماجرای جنجالی مرگ آزاده نامداری

آزاده نامداری و خبر مرگ آزاده نامداری در در برج معروف خیابان ایران زمین شهرک غرب تهران در حالی رقم خورد که با وجود گذشت ساعت ها، اما و اگر‌های زیادی دارد چرا که دقیقا نمی‌توان حدس زد علت مرگ چیست؟! اما اتفاقی که قطعی اعلام شده است اینکه آزاده نامداری به قتل نرسیده است و گزینه قتل آزاده نامداری که می‌توانست حواشی زیادی در بر داشته و ذهن ها را به سمت ایجاد یک داستان جدید و نشانه گذاری انگشت های اشاره به سمت افرادی باشد.

آزاده نامداری کیست؟

آزاده نامداری یک سلبریتی و گوینده موفق صدا و سیما ایران که در آذر ماه سال 1363 متولد شده و همیشه به چادر بودنی خودش افتخار می کرده است. او سعی می کرد با همه خوب رفتار کند و مدتی با مجری آقای دیگر به نام فرزاد حسنی ازدواج کرده که … اگر می خواهید بیشتر با آزاده نامداری آشنا شوید، حتما بیوگرافی او را دنبال کنید.

مرگ آزاده نامداری

آزاده نامداری مجری موفق ده سال گذشته ایران در تاریخ 7 فروردین 1400 به قتل رسیدند. متاسفانه او 6 ماهه باردار بوده و در آخرین فیلم منتشر شده در نوروز 1400 در اینستاگرام خود، کاملا باردار بودن ایشان مشهود بوده است.

آزاده نامداری با توجه به اینکه مجری با حجاب در ایران و فردی بسیار آزاد در خارج از ایران بوده است با مرگش توجه خبرنگارهای زیادی را به خود جذب کرده و از یک قتل یا مرگ معمولی پا را فراتر گذاشته است.

اما چرا آزاده نامداری ؟ و چرا دقیقا روز مرگ او با قرارداد ننگین فروش 25 ساله ایران به چین همزمان شده است؟ این را هیچ کس نمی تواند پاسخ دهد و ممکن است با بررسی های متفاوت و زیاد بتواند جواب تمامی این سوال ها را استخراج کرد.

کشف جسد Azadeh Namdari

در لحظات اولیه حضور پلیس در خانه آزاده نامداری جسد در پذیرایی دیده شد و تحقیقات نشان داد مادر آزاده نامداری با توجه به تماس‌های بی جواب تلفن دخترش با نگرانی خود را به درخانه آزاده نامداری رسانده است و، چون کلید نداشت با استفاده از چاقو که البته برخی در فضای مجازی عنوان داشتند با کارت بانکی در را بازکرده و جسد دخترش را دیده است.

ماموران اورژانس در صحنه مرگ آزاده نامداری عنوان می‌کنند با توجه به جمود یا همان خشکی جسد آزاده نامداری از زمان مرگ او بیش از ۱۲ ساعت گذشته است و با توجه به اینکه تشخیص علت مرگ در اختیار پزشکی قانونی بوده است ماجرای مرگ ابهام آمیز آزاده نامداری همزمان به بازپرس صادقی کشیک قتل تهران در هفتمین روز عید قاضی شهریاری دادستان جنایی تهران اداره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران پزشکی قانونی و تشخیص هویت مخابره می‌شود و با ترک صحنه توسط اورژانس تهران تیم‌های تخصصی دست به کار می‌شوند.

دلایل مرگ آزاده نامداری

همزمان با انتشار مرگ آزاده نامداری شایعات بسیاری نیز در فضای مجازی منتشر می‌شود از اینکه آزاده نامداری کرونا داشته تا اینکه او توسط حیوانات خاص مانند سوسمار شوهرش که در خانه نگه می‌داشت کشته شده است که همه این شایعات با پیگیری‌های و انتشار خبر لحظه به لحظه تکذیب شد و مردم در جریان واقعیت ماجرا قرار گرفتند.

آزاده نامداری خودکشی کرده است؟

ماجرای مرگ آزاده نامداری با بررسی اولیه تیم‌های تحقیق در صحنه حادثه مرگ را مشکوک به خودکشی دانستند که بلافاصله با عنوان خودکشی قویترین فرضیه در مرگ آزاده نامداری در منتشر شد، اما خیلی زود منابع رسمی  اعلام کردند خودکشی آزاده نامداری کمرنگ شده است و فرضیات دیگری مطرح است که می‌شد با این نظریه حدس و گمان زد که مرگ آزاده نامداری یا یک حادثه ناخواسته! یا مرگ معمولی مانند ایست قلبی ناگهانی! یا اوردوز! یا مسمومیت غذایی و دارویی حتی برق گرفتگی و در نهایت قتل بوده است!

متاسفانه آثاری از علایم خاص اوردوز وجود نداشته است، و در صحنه مرگ آزاده نامداری با صحنه خودکشی و آثاری که در بیشتر خودکشی‌ها به دست می‌آید متفاوت است به عنوان مثال برجای گذاشتن یادداشتی یا آثاری از قرص‌های مورد استفاده در خودکشی نبود ه است.

خودکشی با قرص برنج

قرص برنج که امروز برای خودکشی در بین زنان و بیشتر مردان رواج پیدا کرده است را کسانی انتخاب می کنند که تصمیم 100 درصد و جدی برای خودکشی گرفته و متاسفانه یا خوشبختانه علایم خودکشی در فرد براحتی دیده نمی شود. مهمتر عدم وجود تماسی توسط آزاده نامداری با دوستان نزدیکش و اعلام تصمیم سخت خودکشی!

آزاده نامداری به قتل رسیده است؟

 روی جسد هیچ آثاری از ضرب و شتم کبودی خونریزی حتی ناشی از حادثه از جمله زمین خوردن ناگهانی وجود نداشته است که انگیزه قتل مورد بحث باشد. پس بنابراین اگر هم قتل اتفاق افتاده است، قتلی بسیار دوستانه و خاموش بوده است.

 البته تیم جنایی بویژه بازپرس صادقی باز این دلایل را علل قطعی منتفی دانستن بحث خودکشی آزاده نامداری نمی‌دانند چرا که چه بسیار خودکشی‌هایی که بدون هرگونه اشاره و در سکوت و بدون برجای گذاشتن یادداشتی رخ داده است و این به روحیه خودکش‌ها بر می‌گردد. از این رو تنها راه مشخص شدن علت مرگ آزاده نامداری نظریه پزشکی قانونی است که باید منتطر آن ماند و تنها قطعیت در این تحقیقات منتفی شدن قتل آزاده نامداری است. آخرین قیمت‌های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

بدون فیلترشکن وارد شوید