دسته بندی شاخ های مجازی

امیر تتلو مردی با صورت هزار رنگ نابغه یا بیمار روانی؟!!

امیرحسین مقصودلو  متولد 1362 در تهران است. با نام هنری امیر تتلو از خوانندگان ایرانی است که در سبک ریتم اند بلوز (R&B) فعالیت می‌کند. tataloo با بیش از ۴ میلیون فالوئر، از محبوب‌ترین چهره‌های ایرانی در فضای مجازی و مخوصا از به نام ترین شاخ های اینستا ترکیه است.در این صفحه از مجموعه مقالات بت دعوت به معرفی او و برخی از حواشیهای زندگی او میپردازیم.

در این مقاله چه می خوانیم :

امیر تتلو کیست؟

 امیر حسین مقصود لو معروف tataloo متولد ۳۰ شهریور 1362 در تهران با اصالتی آذری متولد شد. tataloo در سال ۱۳۸۲ آغاز به کار نمود و در سال ۲۰۱۲ میلادی، امیر تتلو نخستین آلبومش را با نام «زیر همکف» منتشر کرد.

خانواده امیر تتلو

دریک خانواده 5 نفره در محله مجیدیه تهران به دنیا آمد. مدتی به خاطر شغل پدرش در رشت زندگی کردند، امیر به علت وضعیت مالی خانواده از نوجوانی کارگری کرده است. او مدتی در کارگاه نجاری و مدتی هم دریک سوپر مارکت شاگرد بود. به تازگی راه اندازی شده است. خانواده فوتبالی و هنری بیوگرافی امیر تتلو (امیر حسین مقصودلو) + بهترین آهنگ های تتلو مادرم عاشق خوانندگی بودو مدام تو خونه آواز میخواند؛ خواهرم هم همین طور، پدرم هم عاشق فوتبال بود، بهمین خاطر من به خوانندگی و هم به فوتبال علاق شدیدی دارم.

مادر tataloo و خواهرهای او

فریده واثق مادر امیر تتلو سالها پیش با پدر تتلو که اکنون در قید حیات نیست ازدواج کرده است. حاصل این ازدواج سه فرزند، یک پسر به نام امیرحسین و دو دوختر با نام های نغمه و نسیم بوده است. خانواده مقصودلو همیشه جنجالی بوده اند و در فضای مجازی فعالیت زیادی دارند .خانواده ای بدون داشتن هرگونه ملاحظاتی …

عکس خانوادگی امیر تتلو که توسط مادرش منتشر شده را در بالا مشاهده می کنید. امیر تتلو در کنار مادر و خواهرش نسیم دختر بزرگ فریده واثق و یکی از دو خواهر امیر تتلو در زمینه بدنسازی و خوانندگی فعالیت دارد و دختر دیگر با نام نغمه در رشته عکاسی و هنرهای تجسمی به صورت حرفه ای مشغول است.

سوال مسخره و جنجالی tataloo از مادرش!

انتخاب لقب tataloo

امیر تتلو درباره ی علت انتخاب این لقب می گوید یک اسم ساختگی است. معنی خاصی ندارد و قصد او انتخاب لقب خاصی که تنها مختص وی باشد بوده است. به گفته خودش: رفیق باز، لج باز، یک دنده ، مهربون ، احساساتی ،بد دهن، غیرتی، غد و در مسائل مالی‌ بی‌خیال است.

بازداشت امیر تتلو

امیر تتلو در ۱۲ آذر ۱۳۹۲ توسط پلیس امنیت اخلاقی ایران بازداشت شد. پس از مدتی در ۱۴ آذر ۱۳۹۲ آزاد شد. امیر تتلو در ۲ شهریور ۱۳۹۵ دوباره بازداشت شد. در چند روز قبل از آن وی به دادسرا احضار شده بود. وی پس از ۶۲ روز به قید وثیقه آزاد شد.

در ۱۵ آبان ۱۳۹۵، دادستان تهران اعلام کرد یکی از خوانندگان زیرزمینی به اتهام «تشویق جوانان به فساد و فحشا» به تحمل ۱۰ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شده است. ولی به دلیل رضایت یکی از شاکیان نصف مجازات او بخشیده شده است.رسانه‌ها این خواننده را امیر تتلو عنوان کردند. معاون هنری وزیر ارشاد اعلام کرد محکومیت امیر تتلو به خاطر فعالیت هنریش نبوده است.

امیر تتلو و انتخابات های ایران

وی در انتخابات سال ۹۶ ابتدا از محمد باقر قالیباف حمایت کرد. پس از انصراف او به نفع سید ابراهیم رییسی، در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ از رئیسی حمایت کرد. همچنین او در پیامی از حسن روحانی خواست از رقابت با رییسی خودداری و کناره‌گیری کند.

tataloo سپس با رئیسی دیدار کرد. انتشار ویدئو از tataloo در کنار ابراهیم رئیسی، نامزد اصلی اصولگرایان جنجال‌برانگیز شد. و انتقاد بسیاری از هواداران آقای رئیسی را برانگیخت. او دلیل حمایتش از ابراهیم رئیسی، تولیت وقت آستان قدس رضوی ایران و رئیس فعلی قوه قضائیه جمهوری اسلامی را «جوانی و قدرت» آقای رئیسی عنوان کرده بود. تتلو در دوره قبل ریاست جمهوری از میرحسین موسوی حمایت کرده بود.

tataloo در مصاحبه با رادیو بی بی سی گفت: من هر دو جناح را امتحان کردم. تلاش من این بود که حکومت فردی را که خالکوبی دارد و گوشواره در گوش می کند بپذیرد. مجوز کار من می توانست به خیلی ها کمک کند اما موفق نشدم.

تتلو آهنگ انرژی هسته ای

انتشار ویدئوکلیپی با نام انرژی هسته ای از او بر روی ناو دماوند نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی جنجال‎های فراوانی در پی داشت.

امیر تتلو و شجریان

پس از اینکه tataloo در انتخابات از حجت الاسلام رئیسی طرفداری کرد. موج انتقادات و مقایسه‌هایی با محمدرضا شجریان(هنرمند منتسب به طیف مقابل ) بالا گرفت. تتلو در پستی در اینستاگرام خود گفت ربنای محمدرضا شجریان تکراری است و او نیز می‌تواند ربنا بخواند. پس از مرگ استاد شجریان نیز در کانال تلگرام بی حرمتی بزرگی به ایشان کرد که واکنش های شدیدی داشت.

تتلیتی ها چه کسانی هستند؟

تَتَلیتی یک آلبوم موسیقی از امیر تتلو است. تتلیتی همچنین نامیست که هواداران او با آن شناخته می‌شوند. تتلیتی‌ها که عموماً نوجوان هستند با هم شبکه می‌شوند و در فضای مجازی حضور دارند. تتلو با حدود ۴ میلیون فالوئر، از پرمخاطب‌ترین چهره‌های ایرانی در اینستاگرام است. تتلیتی‌ها از رسوم و آیین‌های خاصی برخوردارند. از جملهٔ آن‌ها «دوره پاکی» نام دارد. که در آن تتلیتی‌ها باید نیت کرده، و از گناه و انرژی منفی و بدی کردن خودداری کنند.

در سال ۱۳۹۴، تتلو در صفحهٔ اینستاگرام خود نوشت: «قهرمان جهان که شدیم همه هم واقعاً می‌فهمن تنها چیزی که غیرممکنه؛ غیرممکنه و همه دنیا فهمیدن استعداد ایرانی یعنی چی و دیگه همه بهش احترام می‌ذارن. هنوز همه وقت دارن بخندنااا … آقا دور هم بخندیم اصلاً… هرکی نگه بغ بغو…»

در پاسخ به این دعوت هزاران نفر از تتلیتی‌ها در فضای مجازی «بغ‌بغو» کردند.

امیر تتلو و ماجرای فوتبالیست شدنش

امیر تتلو و پرسپولیس

tataloo اعلام کرد که پس از آهنگ «مردمان بی عشق» از موسیقی خداحافظی می‌کند و می‌خواهد فوتبالیست شود. امیر تتلو در روز ۲۲ مهرماه ۱۳۹۳ به طور سرزده به تمرین تیم پرسپولیس وارد شد. اعلام کرد می‌خواهد جای علی کریمی را در این تیم بگیرد. طبق نوشته‌های مطبوعات در روزهای بعد اعلام شد امیر تتلو در همان روز توسط حمید درخشان سرمربی وقت پرسپولیس از تمرین این تیم اخراج شده است.

خوردبین سرپرست تیم پرسپولیس نیز بیان کرد که محترمانه از امیر تتلو خواسته است که برود. بعد از این حواشی امیر تتلو در صفحه فیس بوک خودش اعلام کرد نمی‌خواهد برای پرسپولیس حاشیه سازی کند.

امیر تتلو و تیم راه آهن

پس از ماجرای پرسپولیس تتلو گفت قصد دارد فوتبال را در تیم راه آهن شروع کند. اما چند روز پس از این سخنان امید گلمکانی معاون رسانه‌ای باشگاه راه آهن اعلام کرد: «با توجه به اینکه از ابتدای لیگ چهاردهم بنای باشگاه راه آهن بر مبنای آن قرار گرفته که تمرینات تیم به دور از هرگونه هیاهوی رسانه‌ای برگزار شود. تا کادرفنی و بازیکنان تمام تمرکز خود را بر روی مسائل فنی قرار داده و مطرح شدن مسائل حاشیه‌ای بویژه خارج از فوتبال، تمرکز تیم را برهم نزند، ضمن ادای احترام به اظهارنظرهای مختلف در این زمینه، با عرض عذرخواهی، از حضور افراد متفرقه در جریان تمرینات تیم راه‌آهن، ممانعت خواهد شد.»

تتلو قبل از خروج از ایران

پست جنجالی امیر تتلو زمانی که شایعه خروجش از ایران اوج گرفته بود:

« پنج و نيم صُبحه دم اذان صُبح و اينم پاسپورت داش اميره يه يك ماهى ميشه گرفتمش !! قبلا عكسشو گذاشتم اما چون درش بسته بود. بعضيا فكر كردن چاخانه !! الان كه گرفتمش ، ميبينم به دردم نميخوره !! عشقم اينجاست ! جونم اينجاست !!

شمالم اينجاست ! جنوبم اينجاس ! بچگيم اينجاست ! جوونيم اينجاست !! خاك بابام اينجاست !! مادرم و خواهرام اينجان ! هوادارام اينجان !! دوستام اينجان !!! حتى خاطرات كارگرى و زندانم و بدبختيم اينجاست !!

مملكتم اينجاس و اگه برم هم فقط يه مسافرت كوچيك ميرم كه كلّم باد بخوره و زود بر ميگردم به خدا گريم ميگيره وقتى به اين فكر ميكنم كه هميشه من نيّتم چى بود و مردم چى برداشت كردن !! منى كه هيشكى اشكم و نديده و نخواهد ديد !!

اما بازم همه ى اميد و آرزو و عشقم اينجاست و من به خاطرش همرو بخشيدم همرو !!حتى اونيو كه لباس قانون پوشيده بود و نامردى زد تو گوشم يادم نميره !! تو صد و سه گاندى دستم تو گچ بود اما زد تو گوشم !!! بهش گفتم مرد بودى اينجا نميزدى اونم با اين دست تو گچ !!

بعد نامرد يه كله ام بهم زد !! اما اون يدونه عقده اى بود به بقيه چه ؟!؟ به كشورم چه ؟! به بقيه ى سرهنگ هايى كه يه عمر با عشق خدمت كردن چه ؟!؟! اينه كه به حرمت مرداى واقعيه ايرانى نامرداشو بخشيدم و هيچ جا نميرم !!! همينجام !!

اوضاع برام خوب شد كه شد ، نشد لابد خدا نخواسته و حكمتى توش بوده !! ايران️ به همين اذانه صبح قسم من يكى پُشتتو خالى نميكنم حتى اگه بازم منو نخواى !!! آش كشكه خالته بخورى پاته !! نخورى پاته !!! من پسره توام و بس !! پسره ايران»

خروج تتلو از ایران

tataloo پس از حواشی زیادی که در ایران داشت. در اینستاگرام خود، نوشت:

“من عاشق این شهر بودم، اما خداحافظ تهران، خداحافظ ایران”

وی ساعاتی پس از این پست تصویر دیگری از خود در هواپیما را منتشر و خداحافظی کرد.

بازداشت امیر تتلو در ترکیه

۰۸/بهمن/۱۳۹۸ امیر تتلو در ترکیه بازداشت شد. tataloo بامداد امروز، سه‌شنبه ۸ بهمن، در اداره مهاجرت استانبول بازداشت شده است. مدیر برنامه tataloo نوشته است تتلو چند سال ساکن ترکیه است. بعد از مدت‌ها سرانجام «ویزای بریتانیا» را دریافت کرده است. هنگام عزیمت به این کشور، از سوی پلیس بازداشت شد. tataloo سه‌شنبه ۸ بهمن، در اداره مهاجرت استانبول بازداشت شده است. در مورد علت بازداشت این خواننده خبری منتشر نشده، اما مدیر برنامه‌های وی از احتمال تحویل این خواننده به پلیس ایران ابراز نگرانی کرده است.

امیرحسین مقصودلو، مشهور به “tataloo”، خواننده ایرانی ساکن ترکیه با انتشار پیام‌هایی در شبکه‌های اجتماعی از «بازداشت» خود به‌دست پلیس ترکیه خبر داد. او نوشته است که پلیس ترکیه به او گفته است «دولت ایران تو را می‌خواهد. مهر قرمز روی توست». tataloo افزوده است که پلیس می‌گوید: «دولت ایران گفته این جوان‌ها را تشویق می‌کند به مواد مخدر و می‌خواهند مرا به ایران برگردانند.»

در نهایت پس از یک هفته tataloo در ترکیه آزاد شد. پلیس ترکیه علت بازداشت او را نقض قوانین ویزا اعلام کرد.

آیا امیر تتلو در زندان دست به خودکشی زد؟!!

در این مورد نیز شایعات زیادی وجود دارد. درست زمانی‌که tataloo در بازداشتگاه ترکیه به‌سر می‌برد تصویر زیر نیز در فضای مجازی وایرال شد. این تصویر نشان از اقدام به خوکشی tataloo داشت که البته شایعه‌ای بیش نبود.

tataloo و حجاب

امیر تتلو واقعا اظهارات متناقضی در مورد حجاب داشت اوایل شدیدا طرفدار حجاب بود. پست هایی را منتشر میکرد که به شدت حجاب را مصونیت می دانست نه محدودیت!

همچنین پستی را منتشر کرد که به مسیحیان می گفت مریم مقدس در تمام عکس ها حجاب دارد و شما در مورد حجاب اشتیباه می کنید.

اما پس از مدتی از خودش و همسرش عکسی را منتشر می کند. در این عکس همسر او حجاب ندارد و هرچه پیشتر رفت دیگر tataloo هیچ حرمتی برای حجاب قائل نشد. تا اینکه این روزها به جایی رسیده که به تمام سلبریتی های زن پیشنهاد میدهد که با او باشند. در ادامه به بخشی از حاشیه های تمام نشدنی امیر تتلو می پردازیم.

نظر کارشناس روان درمانی در مورد tataloo

شخصیت tataloo قبل از معروفیت

دکتر علی‌قارداشی به عنوان یک روان‌درمانگر یک تحلیل کلی از شخصیت امیرتتلو ارائه داد.

او می‌گوید: این موضوع را باید از دو جهت بررسی کرد. امیرتتلویی که به صورت واقعی حضور دارد و آنچه که هست. و دوم امیرتتلویی که مردم ساخته‌اند. او یک خواننده تقریبا خوش‌صدایی بود که با پشتیبانی طرفداران نوجوانش کارش را جلو می‌برد.

در یکی از مصاحبه‌هایش گفته است که من در یک خانواده مَشتی متولد شدم. منظورش از کلمه مشتی یک خانواده خوب و شاد است. اما چند وقت بعد در یک مصاحبه دیگر اظهار کرده است که من بچه طلاق بودم. با مادرم زندگی می‌کردم و کمیته امداد به ما کمک می‌کرد! بنابراین از گذشته این شخص پیشینه درست و صحیحی نیست. پس نمی توان او را خیلی دقیق تحلیل کرد. چون ما او را قبل از شهرتش نمی‌شناسیم. او یک جای دیگر گفته که در گذشته کارگری می‌کرده است. از این جمله می‌توان فهمید که به خاطر شرایط فرهنگی و اجتماعی جامعه، او در شرایطی بوده که عزت و احترام دریافت نمی‌کرده.

آیا این میزان خالکوبی روی بدن امیرتتلو طبیعی است؟

از دکتر علی‌قارداشی می‌پرسم آیا این میزان خالکوبی روی بدن امیرتتلو طبیعی است؟ که پاسخ می‌دهد: «خیر. این یکی از نشانه‌های اختلال شخصیت نمایشی است. تتلو فریاد می‌زند که مرا نگاه کنید! او همیشه بدنش را اپیلاسیون می‌کند، برنزه می‌کند و فریاد «مرا تماشا کن» سر می‌دهد. او برایند جامعه‌ای است که جایی برای دیده‌شدن نداشته است. آدم‌ها با هم یکی نیستند. یکی برای دیده‌شدن تلاش می‌کند که یک متخصص حرفه‌ای شود، یکی دیگر رَپر! آنچه درباره تتلو مشخص است، فریاد مرا دیدن است.»

tataloo و شخصیت نمایشی

او معتقد است: «اساسا جامعه ما تتلوساز است. چنین افرادی ساده‌ترین راه را برای دیده‌شدن، رفتار ضد اجتماعی می‌دانند. مردم آنها را در فضای مجازی می‌بینند و این دیده‌شدن به مرور برایشان جذاب می‌شود. اما از یک جایی به بعد دیگر اختیارشان از دست خودشان خارج می‌شود و دست مردم می‌افتد. به طور کلی ما یک گونه شخصیتی ـ نمایشی داریم که دوست دارند دیده شوند و برای شهرت همه کار می‌کنند. حتی خودشان را با سلبریتی‌های خیلی مشهور مقایسه می‌کنند.

تحلیل کردن یک انسان، فاکتورهای پیچیده‌ای دارد اما درمورد تتلو دو حالت وجود دارد. یا او از ابتدا شخصیت نمایشی داشته و مردم او را به اختلال روانی کشاندند. یا اینکه او دارای اختلال بوده و پس از معروف‌شدنش این اختلال دیده شده است.»

سایت شرط بندی امیر تتلو

تتل بت یا همان tatalbet به عنوان سایت شرط بندی امیر تتلو شناخته می شود. در تاریخ 10 مرداد ماه سال 1399 شروع به تلیغات کرد. برای ورود به سایت شرط بندی معتبر تنها کافیست بر روی گزینه “ورود به سایت شرط بندی” در پایین همین صفحه کلیک کنید. این یک دسترسی فوق العاده و بدون درد سر می باشد. در صورتی که تمایل به ورود به سایت های معتبر شرط یندی دارید حتما ان را امتحان کنید.

حاشیه های تمام نشدنی امیر تتلو

تتلو پس از خروج از ایران هر روز به دنبال حاشیه جدیدی است. با همه سلبریتی های اینستاگرام وارد بحث های جنجالی می شود. هر روز حاشیه جدیدی مطرح می شود و در مورد همه چیز و همه کس نظر می دهد. در ادامه به برحی از این حواشی می پردازیم

امیر تتلو و ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگر ایرانی که به تازگی از ایران خارج شده نیز مانند همه سلبریتی های این روزها مورد توجه تتلو قرار گرفته است.

دعوت امیر تتلو از ریحانه پارسا

تتلو در کانال تلگرامش مطرح کرد یک بازیگری اومد ترکیه منو بهش پیشنهاد بدین من چراغم سبزه! با صد نفر بوده منم میشم صد و یکمی، من که نمی خوام بگیرمش فقط میخوام بشینیم دورهم یه حالی بکنیم. بعد از آن جنجالی در رابطه این دو نفر ایجاد شد و تتلو گفت ریحانه بیا کارت دارم.

شایعه یا واقعیت ازدواج ریحانه پارسا با امیر تتلو

یکی دیگر از حواشی این بازیگر پس از مهاجرت به ترکیه دیدار با امیر تتلو بود. البته این خبر را هیچکدام از آنها تا این لحظه رسانه ای نکرده اند. انتشار این خبر توسط یکی از دوستان بسیار صمیمی و نزدیک امیر تتلو (س . گ) صورت گرفت که فقط برای چند دقیقه با انتشار یک استوری از دیدار ریحانه پارسا و امیر تتلو در صفحه اینستاگرامش، به آنها تبریک گفت. البته پس از چند دقیقه آن را حذف کرد. در این استوری خطاب به امیر تتلو نوشته شده بود:

«خسرو آواز ایران تویی داداش، مبارکتون باشه، ریحانه و امیر، چقدر به هم میاد».

این در حالی است که ریحانه پارسا پس از خروج از ایران و اقامت در ترکیه، چند استوری از آهنگ های امیر تتلو در روزهای اخیر گذاشته است. امیر تتلو پس از فوت استاد محمدرضا شجریان، ضمن توهین به این استاد بزرگ آواز، لقب «خسرو آواز ایران» را برازنده خودش دانسته بود و مدعی شد که خسرو آواز ایران من هستم. بسیاری معتقدند مانند رابطه با مهدی کوشکی ریحانه پارسا با امیر تتلو وارد یک ازدواج شفید شده است ریحانه سعی می کند هر چه بیشتر در معرض دید باشد و برای این مهم از هیچ کاری فروگذار نمی کند.

امیر تتلو و مائده هژبری

مائده هژبری دختر 17 ساله و رقاص مشهور اینستگرامی به این ادعاهای واکنش نشان داد و در توییتر خود نوشت: سلام از دیروز عکس زیر در صفحه یک خواننده مجهول الحال که من در ترکیه هستم و قرار است در کنسرت این شخص برقصم منتشر شده. اولا این عکس قدیمیه و دوما این فرد با سوءاستفاده از شرایط فعلی قصد دارد تا تبلیغ کنسرتش را بکند. عکسی که قرار داده بود با پیگیری خانواده منح ذف کرد.

امیر تتلو و ندایاسی

یک دیگر از شاخ های فضای مجازی ندا یاسی است. او در پیج اینستاگرام خود چالش های بسیار عجیب میگذارد. مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده و با سکسی نشان دادن خود و حرکات خارج از عرف دنبال کنندگان زیادی دارد. ندا یاسی همچنین دارای یک سایت شرط بندی به نام یلماس است. تتلو هم که مدیر سایت شرط بندی تتل بت است. این دو نفر در یک لایو جنجالی یاسی رکورد جهانی اینستاگرام را شکستند. لایو اینستاگرامی دو نفره تتلو با ندا یاسی , رکورد جهانی بیشترین تعداد افراد آنلاین در لایو اینستاگرام را از آن خود کرد.  این لایو بسیار جنجالی و حرف ها و حرکات تتلو کاملا منشوری و مستهجن بود.

امیر تتلو و پویان مختاری و نیلی افشار

پویان مختاری که او هم در فضای مجازی جنجال زیادی به پا کرده و یک خواننده با اصالت لر است. پویان مختاری نیز مدیر سایت های شرط بندی حضرات و ریچ بت می باشد. tataloo هم که یک خواننده زیرزمینی به خاطر اینکه نتوانست در تهران کار خود را دنبال کند، مجبور شد به ترکیه مهاجرت کند. او یکی از بهترین خواننده های سبک آر اند بیR&B است. به همین خاطر رابطه اش با پویان مختاری خوب است. این دو به خاطر اینکه هر دو خواننده هستند بارها در کلیپ و لایوهای همدیگر شرکت می کنند. و حتی گفته می شود که پویان از امیر برای شرکت در مهمانی هایش دعوت می کند. در چند عکسی که منتشر شده است این حرف صدق می کند. نیلی افشار هم که همسر پویان مختاری است بعضا در این میان حاشیه هایی داشته است.

چند باری هم به خاطر دعوای پویان و نیلی رابطه این دو هم متشنج شده است. موضوع از این قرار بود که نیلی در یک کلیپی در حالی که به شدت گریه می کند، می گوید که دیگه از دست خیانت های شوهرش خسته شده و همیشه با دختران دیگر خوش می گذراند. او خیلی از همسرش گله می کند و این موجب می شود که امیر تتلو از او حمایت کند.و در لایوش شرکت کند که موجب واکنش پویان می شود. آنها مدتی را با هم کل کل کردند اما پس از مدتی دوباره با یکدیگر دست دوستی دادند.

امیر تتلو و صبا پارسیان و داوود هزینه

از دیگر افرادی که tataloo با آنها حاشیه ای داشته صبا پارسیان و داوود هزینه است. صبا و داوود مدتی با هم دوست بودند که البته اگر بیوگرافی داوود هزینه را بخوانید متوجه خواهید شد او دوست دخترهای زیادی داشته. همچنین سایت های شزط بندی تک شوت و لایو بت 90 را مدیریت می کند. صبا 15 سال از داوود هزینه کوچکتر است. یک دختر سکسی و آتشین است که دوست دارد بیشتر دیده شود. به زبان ترکی مسلط است از این فرصت استفاده کرد و با امیر تتلو به عنوان معلم زبان ترکی رابطه برقرار کرده است.

در اینستاگرام صبا کلیپ هايی‌‌ از او بـه همراه امیر تتلو منتشر می‌شود. او دراین کلیپ ها بـه عنوان معلم ترکیه امیر تتلو خودرا معرفی کرده و مدام در آغوش امیر تتلو میباشد. بـه طریقی میخواهد خودرا بـه تتلو چسبانده و رابطه خودرا با او اعلام کند. البته هنوز امیر تتلو در ارتباط با رابطه اش با صبا هیچ گونه اطلاعاتی را منتشر نکرده. فقط او هم چند کلیپ از صبا و بوسه گرفتن از وی را در صفحه یوتیوب منتشر کرده اسـت.

درکل داوود هزینه و تتلو دوست دخترهای مشترک زیادی داشته اند. درگیری های لفظی زیادی هم در لایوها با یکدیگر دارند.

امیر تتلو و ساشا سبحانی

ساشا سبحانی و tataloo از شاخ های اینستاگرامی حساب می شوند. کمتر کسی است که در اینستاگرام فعال باشد و لایو های جنجالی و لاکچری گردی این دو را ندیده باشد. امیر تتلو و ساشا از دوستان صمیمی یکدیگر هستند. آن ها که در دوران قرنطیه کرونا، لایو های زیادی را با یکدیگر داشته اند، برنامه های مختلفی برای بعد از کرونا با یکدیگر گذاشته اند.

ساشا سبحانی که یک آقا زاده می باشد و در اسپانیا زندگی می کند.مدیر سایت شرط بندی abt90 است و زندگی بسیار لاکچری را دارد.  تتلو خواننده معروفی بود، اما ساشا با ثروتی که داشت، توانسته بود معروف شود. این دو در لایو های اینستاگرام مخاطبان زیادی را داشتند و نام آن ها سر زبان ها افتاده بود.

دوستی تتلو و ساشا

ماجرای دوستی تتلو و ساشا هم به زمانی بر می گردد که ساشا و پویان مختاری باهم لایوی را در اینستاگرام می گذارند و ساشا سبحانی از تتلو تعریف می کند. پویان یک قرارسه نفره را برای ملاقات می گذارد. درادامه صفحات آن ها توسط یکدیگر فالو می شود و باهم در ترکیه دیدار می کنند و به این شکل دوستی آن ها ایجاد می شود.

لایوهای با موضوع سکس ساشا و تتلو

در یکی از لایو های تتلو و ساشا، تتلو در خانه اش است و از دوستان خود که مشغول تتو هستند فیلم می گیرد. در ادامه او تصمیم به لایو با ساشا می گیرد. اما ساشا بالا نمی آید و او با یک نفر دیگر لایوش را برگزار می کند. در ادامه از کامنت ها متوجه حضور ساشا می شود. ساشا در لایو به او می گوید ببخشید کار اداری داشتم. کار اداری ساشا، رابطه جنسی با دختران است. در ادامه او دختری ترکی را نشان می دهد که لباس نیمه برهنه برتن دارد و می گوید کار اداری با ایشون بوده است که تتلو از او تعریف می کند.

لایو دیگر آن ها مدتی بعد در حالی صورت می گیرد که تتلو در پستی خواسته بود که یک دختر ایرانی که در استانبول است به خانه او بیاید. چند روز می گذرد و این درخواست او بی نتیجه می ماند. تتلو که بسیار عصبی می شود در لایوی با پویان مختاری می گوید اگر تا فردا کسی نیاید، صفحه اش را در اینستاگرام می بندد. بعد از لایو با پویان، با ساشا صحبت می کند.

ساشا به او می گوید دوستان ترکی زیادی دارد و یکی دو روزی صبر کند، کار او را راه می اندازد. در ادامه در مورد کاری که تتلو خوانده است صحبت می کنند. تتلو می گوید آهنگ جدیدش را در ساعت ۰۰:۱۳ با نام افعی منتشر می کند.

فانتزی های تتلو و ساشا

در لایوی دیگر تتلو از فانتزی هایش می گوید و دوست دارد با یک دو قلو زندگی کند. او می گوید دوست دارم اولین نفری باشم که باجناقم خودم هستم. در ادامه در کامنت ها اسم سارا و نیکا آورده می شود و او می گوید پیشنهاد خوبی است. این دو حجابشان را هم رعایت می کنند. ازشون میخواهم برای ازدواج با من به ترکیه بیایند.

در جدیدترین لایوی که ساشا و تتلو با یکدیگر داشته اند، ساشا می گوید: من و تو برای هم آفریده شده ایم. صبر کن تا کرونا تموم بشه مرز های سکس رو جابجا می کنیم. او در ادامه می گوید برنامه هایی رو چیندم که دنیا را با امیر تکون میدیم.

امیر تتلو به ساشا می گوید من یکم سکسی تر از تو فکر می کنم و میخواهم سکس را وسط زمین فوتبال بیارم. ساشا او را به سکس UFC پیشنهاد می دهد و سکس در قفس بسته و بزن بزن را مطرح می کند. در انتها این کارها را به بعد از اتمام ماجرا موکول می کند. و می گوید بعد از آمدن پاسپورتش به استانبول می آید.

امیر تتلو و میلاد حاتمی

میلاد حاتمی هم یکی از حاشیه سازان فضای مجازی با دنبال کنندگان فراوان است. فردی که خود را صاحب استانبول می نامید. مدتی است که دستگیر شده و به پلیس ایران تحویل شده است. بیوگرافی میلاد حاتمی را در همین سایت مطالعه کنید. میلاد مدیر سایت شرطبندی ولف بت است.

این دو نفر دعواهای زیادی در فضای مجازی با هم داشته اند. حاتمی گفته بود تتلو در اداره سایت شرطبندی خود بـه مشکل  خورده و کاربرانش را از دست داده است. در صورتی که میلاد حاتمی که رقیبی سرسخت در کسب و کار ناسالم خود پیدا کرده بود، شروع به تهدید و سپس تخریب امیر تتلو کرد.  او  بارها در تهدید های خود گفته بود تتلو هر جای استانبول که باشد، او را پیدا خواهم کرد. زیرا که در این شهر نفوذ بسیار زیادی دارم.

البته میلاد حاتمی پا در کفش همه کرده بود و این ماجرا را یک بار هم در مورد محسن افشانی  زده بود که آن هم ماجرایی مفصل برای خودش دارد. متاسفانه دو فرد بد دهن یعنی امیر تتلو و میلاد حاتمی، دعواهایشان به توهین های ناموسی کشیده شد.

میلاد امیر تتلو را یک فرد “نمک نشناس” خواند. اما واضح صحبت نکرد که منظورش از این نمک نشناسی دقیقا کدام ماجرا می باشد. پس از دستگیری میلاد حاتمی تتلو حرفی را زد که بسیاری او را متهم کردند که باعث دستگیری میلاد شده خبر آن در واکنش تتلو به بازداشت میلاد حاتمی بخوانید.

امیر تتلو و دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت مدیر سایت شرط بندی هات بت که مخاطبان زیادی در اینستاگرام دارد. هر روز ماجرایی تازه دارد. از عشقش به ساسی مانکن تا دوستی با پویان مختاری و داوود هزینه و امیر تتلو و …

در افشاگری بی سابقه پرده از زندگی شخصی و اعتیاد امیر تتلو پرده برداشت. توضیحات مفصلی از ارتباطات امیر تتلو و چگونگی اعتیاد او همچنین دسیسه هاي‌ مختلفی کـه در راستای دستگیری امیر تتلو اتفاق افتاده اسـت ارائه داد. در راستای دستگیری امیر تتلو در ترکیه بـه دست پلیس اداره مهاجرت ترکیه نام اسمی بـه نام کوروش شنیده می‌شود . این فرد کـه دوستی دیرینه با امیر تتلو داشته بـه عمد تتلو رو وارد دام اعتیاد کرده و توانسه از او اخاذی کند.

دنیا جهانبخت دراین افشاگری اعتقاد دارد کـه این فرد کوروش نام دارد. او باعث تمامی اتفاقات و این شرایط بحرانی امیر تتلو شده اسـت. بـه صورت غیر مستقیم از صحبت هاي‌ دنیا جهانبخت می‌توان این استنباط رو کرد کـه در واقع تمامی رفتارهای غیر منطقی و غیر عقلانی امیر تتلو دلایلی از جمله عدم تامین مواد داشت.

امیر تتلو و سعداله امیر شقاقی

پارتی خفن پدر مونتیگو و امیر تتلو با دختران سکسی در کشتی نیز چندی پیش سر و صدای زیادی به پا کرد. سعدالله امیر شقاقی پدر مونتیگو (فرشید امیر شقاقی) یا همان پدرخوانده  سایت هاي‌ کازینویی ایران و مدیر سایت شرط بندی بت بال 90 می باشد. پارتی دریایی او با حضور امیرتتلو  برروی کشتی هاي‌ ترکیه حاشیه ساز شد.

آلبوم‌های امیر تتلو

زیر همکف (۱۳۹۰) تتلیتی (۱۳۹۲) من (۱۳۹۳) شماره ۶(۱۳۹۴) قهرمان (۱۳۹۵)

تک‌آهنگ‌های امیر تتلو

جفت شیش – آسوده بخواب – اگه راستشو بخوای – تعادل – بعد زمستون – حسش کن – زندگی کو – الو – بگو بینم ندیدیش – نه دروغه – کمک کن – من آرومم – داد نزن – شب – چشای وحشی – یه طرف درد – بابا اون بالاست – بدتر شد – اینو میدونم که می‌دونی – کی از پشت لباستو می‌بنده – مغز دررفته – سنه حیران – دختر توپر – حس معمولی – خونه خوبه – الو ۲ – خیلی بالام – جوونای ژاپنی – شهریوری – من دلم پاکه – حس خوب – اریکه ایران و میلاد – بذار تو حال خودم باشم – من خوابم نمی‌بره – نگفته بودی – بیخیال – یه خواهش

نمی‌تونی مثل من باشی – مرس – حس معمولی – بگو کی – بهاره – بنبست – ما به هم بیمار بودیم – از شب اول – با تو – اطمینان – کاریکاتور – مرد – تموم شد – زمین مال ما نیست – اون الان حالش خوبه – تو تو دیده من نیستی – واسه تو همیشه می‌خندم – منم یکی از اون یازده تام – دختر رشتی – ممنوع – انرژی هسته‌ای (موزیک ویدئو) – دیگه دوست ندارم – مامان تو – تو کوچه ما هم عروسی میشه – تو نمی‌فهمی – شهدا – سناریو – الکل اینجا ممنوعه – مگه میشه – امام رضا – قهرمان

مفهوم 11228 در آهنگ‌های tataloo چیست؟

این مفهوم از لحاظ امیر تتلو یعنی این‌که خوبی و بدی باید در کنار هم باشند و در کنار هم معنا پیدامی‌کنند. این اعداد به مفهوم ین ویانگ شاره می‌کنند. این مفهوم به‌معنای یگانه بودن مفاهیم متضاد در جهان است. در واقع چینی‌ها اعتقاد دارند که مفاهیم متضاد و تمام اشیا غیر ایستا دو اصل متضاد ولی درعین حال مکمل هم بودن را دنبال میکنند. البت این عدد اگر به 11228 امین ستاره اشاره داشته باشد؛ نام آن Botnick  است.

tataloo در عصر جدید

تعطیلی تتل بت

تعطیلی تتل بت در تاریخ 25 فروردین 1400 در کانال تلگرامی تتلو به صورت رسمی توسط امیر تتلو اعلام شد. اطلاعات کامل در مورد علل این کار تتلو را در صفحه تعطیلی تتل بت مطالعه بفرمایید.

سوالات متداول امیر تتلو

  • تتلو تاکنون چند بار بازداشت شده است؟
  • تتلو دوبار در ایران، به دلایل خواندن آهنگ های زیرزمینی و غیر مجاز و درگیری با قاضی پرونده اش، دستگیر و روانه زندان شده است. اما تعداد احضار او به پایگاه بسیج منطقه اش قابل شمارش نیست.او در ترکیه هم به دلیل نقض قوانین ویزا دستگیر شد و علی رغم درخواست ایران برای تحویل او به کشور، ترکیه این کار را نکرد و تتلو یک هفته بعد از دستگیری آزاد شد.
  • امیر تتلو چند خواهر و برادر دارد؟
  • او دو خواهر با نامهای  های نغمه و نسیم دارد.
  • آیا امیر تتلو سایت شرط بندی دارد؟
  • تا چندی پیش او مدیر سایت شرط بندی تتل بود تا اینکه یک روز در تلگرام پایان همکاری خود را با این سایت بعلت بدقولی صاحبان آنها اعلام کرد.

 

منابع: ویکی پدیا فارسی ، ویکی پدیا انگلیسی

نمایش دیدگاهها (9)

بدون فیلترشکن وارد شوید