دسته بندی شاخ های مجازی

مهراد جم خواننده،آهنگساز، ترانه سرای ایرانی ورابطه او دنیا جهانبخت

مهراد جم خواننده ایرانی که بخاطر روابطش با دنیا جهانبخت بر سر زبانها افتاد.با آنکه او از شاخ های اینستا گرام نیست اما  در این صفحه از مجموعه مقالات بت دعوت به معرفی او و برخی از حواشی زندگی او میپردازیم.

مهراد جم کیست؟

مهراد جم یا  محسن سعیدی کیا  در 14 مرداد سال 1376 در آبادان به‌دنیا آمده‌است. حرفه اصلی او خوانندگی و آهنگسازی است و از سال 1397 به شکل رسمی به جرگه خوانندگان ایرانی پیوسته است. وی که یکی از جدیدترین خواننده‌های ایرانی است؛ چندین قطعه آهنگ به یاد ماندنی و شنیدنی نیز دارد.

شهرت کاری مهراد جم

مهراد جم در سال 1397 اولین فعالیت هنری خود را به صورت جدی ترانه‌ سرایی و آهنگ سازی کرد. این قطعه کاری برای میثم ابراهیمی به نام «جان جان» بود که در بهمن سال ۹۷ منتشر شد. پس از آن مهراد جم در 9 اردیبهشت 1398 وقتی 22 ساله بود؛ اولین قطعه خود بنام شمال را منتشر کرد و قطعه بعدی مهراد هم به نام «غمت نباشه»، در تاریخ ۳۰ اردیبهشت منتشر شد، یعنی ۲۱ روز بعد از انتشار نخستین تک موسیقی اش. او در مدت زمان کمتر از یک ماه و تنها با دو قطعه آهنگ توانست محبوبیت زیادی را در شبکه‌های اجتماعی به‌دست آورد.

البته قبل از این مهراد جم فعالیت هنری نیز در دنیای بازیگری داشته‌است. وی در 14 سالگی در فیلمی به‌نام “چای شیرین” به کارگردانی پیمان ماندگار حضور داشت و جالب است بدانید در این فیلم خوانندگی او نیز بسیار مورد توجه قرار گرفت.

کنسرت‌های مهراد جم

مهراد جم در بهمن سال 1398 اولین کنسرتش را در جزیره کیش اجرا کرد. البته در این کنسرت وی حرکات بسیار عجیب غریب داشت و بدون دلیل فریاد می‌زد. این حرکات که به نوبه خود بسیار قابل توجه بود باعث شد که آن کنسرت آن‌طور که باید جالب توجه نباشد.

شاید این مطلب را نیز بپسندید:دنیا جهانبخت کیست؟

سبک خوانندگی مهراد جم

 

“مهراد جم” در آهنگ‌هایش سعی کرده‌است بیشتر تلفیقی از چند موسیقی را با هم به مرحله اجرا بگذارد. در حالت کلی سبک آهنگ‌های جم رپ است و بیش‌تر تلاش دارد تا سبک موسیقی خود را به خواننده‌های زیرزمینی نزدیک کند. او در آهنگ‌هایش با مهارت خاصی سبک‌های رپ مختلف را بهم آمیخته است.

حواشی زندگی مهراد جم (تعطیلی کنسرت‌ها و مسعود جهانی)

مهراد در اواسط سال 99 به‌طور خیلی ناگهانی به ترکیه مهاجرت کرد. با این مهاجرت کنسرت‌های مهراد که در ایران قرار بود برگزار شود و بلیت‌های آن نیز از قبل پیش فروش شده بود نیمه تمام ماند. قبل از مهاجرت نیز رابطه وی با مدیر برنامه‌های سابق وی در ایران یعنی مسعود جهانی به‌هم خورده بود. در این رابطه جهانی نیز بیانیه بسیار تندی در اینستاگرام با محتوای زیر خطاب به وی نوشت:

“بی لیاقت نمک نشناس دو ماه پیش کلاً از زندگیم حذف شدی، الان ثابت کردی که درست حذف شدی، واست روزای خوبی رو نمیبینم. شما قوانین کشورمون رو شکوندی، شما دل مارو شکوندی، شما قلب هواداراتو شکوندی، زحمت همه اونایی که برات وقت و عمر و مال و جوونیشون رو گذاشتن به هدر دادی…

شما دین و دنیاتو باهم فروختی، نخواستی به هیچ وجه از تصمیمت صرف نظر کنی، تموم پل ها رو خراب کردی نباید می‌ذاشتی که اینطور بشه و شد، من فردی به اسم شما تو زندگیم نخواهد بود، دیدار به قیامت”

آشنایی دنیا جهانبخت و مهرداد

البته بهمن بابا زاده خبرنگار موسیقی و روزنامه نگار علت مهاجرت این خواننده را راه اندازی سایت‌های شرط‌بندی معرفی کرده‌است. این در حالی است که در صفحات شخصی این خواننده خبر از وجود عشق به دنیا جهانبخت به گوش می‌رسد. دنیا جهانبخت نیز پس از مهاجرت مهراد جم با انتشار فیلمی خبر از ارتباط و عشق چند ماهه این دو نفر قبل از مهاجرت مهراد می‌دهد.

وی معتقد است وضعیت مالی مهراد پس از مهاجرت به ترکیه بسیار بهتر از وضع اسفناک او در ایران خواهد بود. بنا به گفته‌های او مدیر برنامه‌های مهراد جم یعنی افرادی مانند هادی حسینی و مسعود جهانی پول‌های کنسرت مهراد را از او می‌گرفتند. مهراد در هنگام همکاری با آن‌ها حتی جای خواب مناسب نداشت! به هر تقدیر به اعتقاد دنیا جهانبخت مهراد جم در کنار او امنیت مالی و زندگی بهتری دارد.
مهراد جم بعد از مدتی به انگلیس مهاجرت کرد تا در کنار دنیا جهانبخت باشد.

مهراد جم مسعود جهانی

بهترین آهنگ‌های مهراد mehrad jam

 • دلمو بردی خوابت برد
 • شیک و پیک
 • غمت نباشه
 • گل بی گلدون
 • نامرد بودی
 • شمال
 • و…

در حال حاضر نیز جم با دنیا جهانبخت زندگی می‌کند و باید دید ماجرای این زندگی نیز ساختگی است یا حقه‌ای برای افزایش فالوور و جذب کاربر برای سایت شرط بندی جدیدی است که دنیا راه‌اندازی کرده است؟!

بارداری دنیا جهانبخت از مهراد

چندی قبل دنیا جهانبخت در صفحه رسمی خود خبر بارداری اش را با نشان دادن یک بی بی چک مثبت منتشر کرد. ابتدا طرفدران و فالوورهای آن دو گمان به دروغ سیزده داشتند اما مشخخص شد که دنیا جهانبخت در انتظار فرزندی است که از مدت‌ها قبل خبر آن را به هوادارن خود داده بود. و حتی یک پیج هم برای آن در اینستاگرام ساخته است.

سوالات متداول

 • مهراد جم چگونه به شهرت رسید؟
 • مهرادجم پس از بازیدر سریال چای شیرین که از همان بچگی در آن آواز خوانی میکرد از طریق دوستی با مسعود جهانی و هادی حسینی به شهرت و اجرای کنسرت روی استیج رسید.
 • ایا دنیا جهانبخت و مهراد جم ازدواج کده اند؟
 • طبق صحبت های منتشر شده توسط دنیا آنها از مدتی قبل عقد رسمی کرده اند ولی به علت شیوع کرونا آن را علنی نساخته اند.
 • ایا دنیا جهانبخت و مهراد جم ازدواج کده اند؟
 • بله هر دو این خبر را در صفحه رسمی خود تایید کرده اند.

بدون فیلترشکن وارد شوید