دسته بندی شاخ های مجازی

محسن افشانی از مجری گری و هنرپیشگی تا مدیریت سایت شرطبندی

ناگفته‌هایی از زندگی محسن افشانی

محسن افشانی متولد ۱۱ فروردین ۱۳۶۸ در روستای وانشان واقع در شهرستان گلپایگان اصفهان است. محسن افشانی کار خود را با مجری‌گری در رسانه تلویزیون آغاز کرد. اما اخیراً به‌واسطه حواشی بسیاری که ایجاد کرده‌است؛ بر سر زبان‌ها افتاده‌است. با آنکه او از شاخ های اینستا گرام نیست اما  در این صفحه از مجموعه مقالات بت دعوت به معرفی او و برخی از حواشی زندگی او میپردازیم.

سوابق مجری‌گری محسن افشانی

محسن افشانی در برنامه آستانه از شبکه یک ۱۳۸۶، برنامه زنده ما دو تا شبکه یک ۱۳۸۶، برنامه زنده سلام بهار شبکه یک ۱۳۸۷، برنامه زنده بوم سفید شبکه جام جم ۱۳۸۷، برنامه زنده ماه محبوب شبکه سه-تا اواسط برنامه ۱۳۸۷، برنامه ایستگاه نوآوران شبکه جام جم ۱۳۸۸، برنامه زندهٔ پرواز ۱۴۰۴ شبکه تهران ۱۳۸۹ و برنامه زندهٔ دورخیز شبکه دو ۱۳۸۹ از جمله سوابق اوست.

محسن افشانی در چه فیلم‌هایی بازی کرده

مجموعه ترانه مادری یکی از سریال‌های محبوب محسن افشانی بود که در سال 1387 به کارگردانی حسین سهیلی از شبکه سه سیما پخش شد. محسن افشانی با فیلم کیمیا و خاک پا به عرصه سینما گذاشت. او در این فیلم گریم بسیار متفاوتی داشت.

بعد از این محسن افشانی در مجموعه‌های تلویزیونی، سریال‌ها، فیلم‌های سینمایی و تله تئاترهای بسیاری به ایفای نقش پرداخت. از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مجموعه های تلویزیونی

ترمینال غرب (1396)، تله فیلم ماشین قشنگم (1395)، شیوع (1394)، هفت سین (1392)، تقاطع (1390)، تله فیلم شهرام بهرام (1390)، پنجره (1390)، تله فیلم من خودمم (1390)، ستاره های سربی (1390)، سایه روشن (1390)، از یاد رفته (1390)، تله فیلم فردایی بهتر (1389)، تله فیلم دزدان غیر دریایی (1389)، تله فیلم ارثیه حاج باقر خباز باشی (1389)، تله فیلم شانس یا … (1389)، تله فیلم مرگ قهرمان رالی (1389)، تله فیلم برای دومین بار (1389)، شوق پرواز (1389)، ساختمان ۸۵ (1389)، دفترخانه شماره ۱۳ (1389)،  از یاد رفته (1388)، شاید برای شما هم اتفاق بیفتد (1391)، تله فیلم کبوتر جلد چنگوله (1388)، کلانتر (1388)، تله فیلم ارژنگ و بردیا (1388)، تله فیلم خانم سوپراستار (1388)، تله فیلم کرکس (1388)، تله فیلم محله من (1388)،  ترانه مادری (1387)، تله فیلم ضامن (1387)، کارآگاهان (1387)، تله فیلم ماهی کوچولوها دعا می خوانند (1385)

فیلم های سینمایی

 

کیمیا و خاک (1388)، گناهکاران (1390)، گشت ارشاد (1390)، سه خط موازی (1390)، جواد و فرشته (1391)، بچه های لواسان (1391)، خلیج ارتش (1391)، شیر های سنگی (1391)، همیشه سینما (1391)، بیستو از من نگیر (1392)، من کارگرم (1392)، ماهورا (1395)، عشقولانس (1395)، فیلم کوتاه کفش(1390)

آغاز حواشی زندگی محسن افشانی

یکی از مهم‌ترین حواشی زندگی محسن افشانی زمانی بود که در برنامه دلویزیون حضور پیدا کرد. در آن زمان مجری از اون درباره عاشق شدنش سوال کرد و او با بغضی گفت: به دنبال عشق گمشده‌اش است و اظهار کرد که از این مسأله بسیار ناراحت است.

دومین جنجال زندگی محسن افشانی در روزهای تاسوعا و عاشورا بود که به اشتباه یک بیکینی زنانه را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد. البته او بعد از یک دقیقه تصویر را پاک کرد اما همین یک دقیقه کافی بود تا طرفداران عزیز این تصویر را به‌شدت وایرال و پخش کنند. بعد از مدتی او تصویر یک زن به‌نام Lenny Berlin  که یک خواننده اهل اوکراین بود و در کنسرتش حضور داشت را در استوری خود منتشر کرد که لباس مناسبی نیز داشت.

ازدواج Mohsen Afshani

محسن افشانی در روز شنبه 18 آذرماه 1396 پستی را منتشر کرد که خبر ازدواجش را رسمی کرد و نوشت:

“به کسی‌که از ته دل دوسداشتم رسیدم و از این بابت خدا رو شاکرم. بیش‌تر از شعف خانواده‌ام خوشحالم و آرزوی هر پدر مادری دیدن خوشبختی فرزندشه. با خوانواه‌ای وصلت کردم که جز صفا و محبت درون و بیرون درشون ندیدم.”

تا قبل از مراسم عقد این دو، تا مدت‌ها مخاطبان محسن افشانی شاهد تصاویر نصفه نیمه‌ای از همسرش بودند تا این‌که در مراسم عقد از چهره همسرش رونمایی کرد. بعد از ماجرای ازدواج این دو دنبال کنندگان آن‌ها بارها در شبکه‌های مجازی شاهد خوش گذرانی‌های این دو در ماشین‌های لوکس داخل و خارج ایران بودند.

ماجرای دستگیری و جرم محسن افشانی

محسن افشانی در یکی از ویدئوهایی که به‌همراه همسرش در فضای مجازی منتشر کرده‌بود؛ در حالی‌که آهنگ یکی از خواننده‌های معروف را در ماشین لوکسش پلی کرده بود؛ اقدام به استفاده از سلاح گرم و سرد کرد. حتی در یکی از صحنه‌های این ویدئو چاقویی را به سمت دوربین کشید و تهدید کرد که کسی حق چپ نگاه کردن به همسرش سویل را ندارد. بعدها مشخص شد که این یک کار تبلیغاتی برای خواننده مورد نظر است. این ویدئو بعد از پخش افشانی را جهت پاره‌ای توضیحات روانه نیروی انتظامی و سپس زندان کرد.

ماجرای جدایی محسن افشانی

سویل همسر “محسن افشانی” پس از مدتی از ازدواج با افشانی و جنجال‌های فراوان به شعبه 16 دادگستری تهران بخش فرهنگ و رسانه مرجعه کرد و خواستار جدایی از افشانی شد. به گفته سویل خواهر محسن افشانی و شوهرش در خانه او ساکن بودند. زمانی‌که او برای برداشتن وسایل خود به خانه شخصی اش مرجعه کرده بود او و مادرش را به باد کتک گرفته بودند.

سویل اضافه کرد 7 ماه قبل درخواست جدایی دادم و اکنون نیز در مرحله تمکین قرار دارم. محسن ابتدا از من 5 میلیارد برای جدایی درخواست کرد. در مرحله بعد وقتی حاضر به پرداخت نشدم این مبلغ به 2 میلیارد رسید. در مرحله آخر هم وکیل محسن افشانی از من 1.5 میلیارد پول به‌شرط جدایی خواسته بود.

سویل اضافه کرد محسن مرا تهدید کرده در صورتی که دست روی خانه بگذارم تصاویر شخصی مرا منتشر می‌کند. وقتی قصد رفتن به خانه را داشتم تصاویر من را منتشر کرد و من هم از او شکایت کردم. صفحه اینستاگرامی که تصاویر من را در آن‌جا پخش کرده‌بود بسته شد. پلیس فتا به ادامه این ماجرا رسیدگی و او را به جرم پخش تصاویر شخصی من محکوم کرد.

محسن افشانی و عکس‌های لو رفته سویل خیابانی

سویل خیابانی همسر افشانی با حضور در دادگاه فرهنگ و رسانه از افشانی شکایت کرد. پس از انتقال این شکایت به شورای حل اختلاف تهران مشخص شد که پیش‌تر نیز یک‌بار دیگر نیز به جرم ضرب و جرح از افشانی توسط سویل خیابانی شکایت شده بود. همان‌طور که پیش‌تر هم گفته شد، افشانی چندین‌بار او را به پخش کردن تصایر شخصی‌اش تهدید کرده‌است. تصاویری که در زیر مشاهده می‌کنید تصاویر سویل و افشای است که با حضور یافتن در دادگاه قصد جدایی دارند.

شاید این مطلب را نیز بپسندید:امین فردین کیست؟

ماجرای آشتی افشانی و همسرش صحت دارد؟

صحت و سقم این قضیه تاکنون به اثبات کلی نرسیده ولی براساس موارد دیده شده در صفحه رسمی افشانی او از جدایی سویل خیابانی بسیار ناراحت و غمگین است. حتی در یکی از پست‌هایش نیز به این مسأله اشاه کرده که: خودت رفتى و قید ما رو زدى! مگه بد نبودم چرا اومدى..!؟ تو از من گذشتى به حال بدی؛ شبیهم ندیدى که باز اومدى!؟ قفس فقط سینه ام که حرفام توش حبسه! به فرموده سلطان. والسلام

کلیپ جنجالی لباس پوشیدن سویل خیابانی که توسط Mohsen Afshani گرفته شده

حواشی محسن افشانی و میلاد حاتمی

اگر دنبال کننده شبکه‌های اجتماعی و صفحات مجازی باشید حتماً باید دیده باشید که اخیراً ویدئویی توسط میلاد حاتمی منتشر شده است که در آن محسن افشانی را وادار به عذر خواهی و توهین به خود کرده است.

ماجرا از این قرار بود که میلاد حاتمی جمعه شب ۱۴ آذر ۹۹، محسن افشانی را پیدا کرد و او را گرفت، محسن افشانی چندی پیش در پیج اینستاگرام خود اعلام کرده بود فرزند میلاد حاتمی متعلق به وی نیست که این موضوع باعث عصبانیت شدید میلاد حاتمی شده بود. همزمان با سفر جدید محسن افشانی به ترکیه این خصومت نیز تشدید شد؛ به طوری که در فیلم منتشر شده افشانی در خانه میلاد حاتمی حضور پیدا کرده و میلاد حاتمی با توهین و الفاظ رکیک به وی قصد تسویه حساب شخصی دارد.

که البته این عذرخواهی از آن جهت است که در روزهای قبل افشانی در صفحه‌ شخصی خود علیه چهره‌های مشهور اینستاگرامی همچون میلاد حاتمی، داوود هزینه، پویان مختاری و نیلی افشار مطالب تندی را منتشر کرده که باعث آغاز درگیر و دعوا بین او و میلاد حاتمی شد.

میلاد حاتمی در کلیپ زیر افشانی را وادار به گوه خوردن کرد!

کلیپ دستگیری محسن افشانی در ترکیه

البته اخیراً اخباری مبنی بر بازداشت میلاد حاتمی به جرم سوارشدن ماشین پلیس در ترکیه و نقض قوانین این کشور توسط نیروهای پلیس ترکیه و سپس دیپورت شدن به ایران منتشر شده است. در پی این دستگیری محسن افشانی نیز استوری را در اینستاگرام شخصی خود به انتشار درآورده‌است:

“میلاد حاتمی که چندین پرونده قضایی در پلیس ترکیه دارد بدون نگرانی اقدام به آدم ربایی افشانی و انتشار آن به صورت آنلاین کرده است.”

او این استوری را به نقل از آدام تاشکیا معاون سابق اطلاع رسانی ریاست جمهوری ترکیه نوشته است و در این استوری او و چند نفر دیگر را هم تگ کرده‌است. البته آیدی متعلق به آدام تاشکیا که توسط افشانی تگ شده خصوصی بوده و دنبال کننده‌ای نیز ندارد! باید دید که این قضیه تا چه اندازه صحت دارد!!

سوالات متداول

  • چرا محسن افشانی در کلیپ های اخیر پخش شده مجبور به گفتن گوه خوردم شد؟
  • ماجرا از این قرار بود که افشانی مدتی بود به میلاد حاتمی توهین و اورا متهم می‌کرد؛ تا اینکه آخرین بار ادعا کرد که فرزند میلاد حاتمی از او نیست و به اصطلاح حرام‌زاده است، در نتیجه میلاد حاتمی زمانی‌که او در ترکیه بود او را مخفیانه ربود و مجبور به توهین به خودش و پس گرفتن حرفش کرد.
  • آیا محسن افشانی سایت شرط بندی دارد؟
  • در حال حاضر سایتی به نام محسن افشانی به طور اثبات شده وجود ندارد باید دید که در آینده این ماجرا به کجا خواهد رسید.
  • محسن افشانی اکنون کجا زندگی میکند؟
  • اخرین اخبار مربوط به او مبنی بر سکونت در ترکیه میباشد

 

بدون فیلترشکن وارد شوید